0 грн.
Амортизатори Eibach PRO-TRUCK SPORT мають монотрубну конструкцію, спроєктовану для кращого контролю та стабільного гасіння коливань на дорозі й бездоріжжі.
* Сумісні з ліфтованими підвісками від 0 до 2".
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2007-2018 Jeep Wrangler JK 2-Door 4WD JK | Н/Д | +0-2" |
| 2007-2018 Jeep Wrangler JK Unlimited 4-Door 4WD JK | Н/Д | +0-2" |
| Висота підйому, задня частина | 0-2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Can accommodate lifted suspensions between 0-2" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 0-2" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 4.2 in |
| Ширина коробки | 4.3 in |
| Довжина коробки | 30.4 in |
| Вага | 5.7 lbs |
| Підмодель | 4 Door, 2 Door |
|
Сумісність
Show all |
2007||Jeep||Wrangler JK, 2008||Jeep||Wrangler JK, 2009||Jeep||Wrangler JK, 2010||Jeep||Wrangler JK, 2011||Jeep||Wrangler JK, 2012||Jeep||Wrangler JK, 2013||Jeep||Wrangler JK, 2014||Jeep||Wrangler JK, 2015||Jeep||Wrangler JK, 2016||Jeep||Wrangler JK, 2017||Jeep||Wrangler JK, 2018||Jeep||Wrangler JK
|
