Price
Артикул: E30-82-071-02-02
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Eibach PRO-LIFT-KIT-HD
  • Комплект пружин HD, розрахований на підвищене навантаження
  • Оптимізований діапазон підйому ззаду для збільшеної статичної ваги
  • Спроєктовано для роботи з амортизаторами Eibach
  • Точно виготовлено для покращеної прохідності на бездоріжжі
  • Вироблено у США
  • Обмежена довічна гарантія
Застосування Перед Зад
2010-2024 Toyota 4Runner 4WD Н/З +2.25-1.75"
2010-2024 Toyota 4Runner RWD Н/З +2.25-1.75"
Висота підйому, задня частина 1.75-2.25"
Бренд Eibach
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Lift Kit HD
Сторона встановлення Зад
Кількість Пара
Висота коробки 7.1 in
Ширина коробки 15.3 in
Довжина коробки 17.2 in