Комплект передніх пружин Toyota Tundra 00-15 Pro Lift Kit Lift 1.6-2" Eibach E30-82-067-03-20
Buy Комплект передніх пружин Toyota Tundra 00-15 Pro Lift Kit Lift 1.6-2" Eibach E30-82-067-03-20
Price
Артикул: E30-82-067-03-20
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Пружини Eibach PRO-LIFT-KIT
  • Підвищений кліренс для впевненої їзди на бездоріжжі.
  • Більший зазор у колісних арках для встановлення коліс і шин більшого розміру.
  • Точно спроєктовані для покращених позашляхових можливостей.
  • Відмінна стійкість на дорозі і керованість.
  • Вироблено у США з обмеженою довічною гарантією.
Сумісність Перед Зад
2000-2006 Toyota Tundra V8 4.7L 4WD +1.6" Н/Д
2007-2015 Toyota Tundra 2WD +2.0" Н/Д
2007-2015 Toyota Tundra 4WD +2.0" Н/Д
Висота підйому, передня частина 1.6-2"
Бренд Eibach
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Lift Kit
Сторона встановлення Перед
Висота підйому, дюйм 1.6-2"
Кількість Пара
Висота коробки 6.8 in
Ширина коробки 15.3 in
Довжина коробки 17.2 in