Комплект передніх пружин Ford F-150 15-25 Pro Lift Kit Lift 2.7-3" Eibach E30-35-037-01-20
Buy Комплект передніх пружин Ford F-150 15-25 Pro Lift Kit Lift 2.7-3" Eibach E30-35-037-01-20
Price
Артикул: E30-35-037-01-20
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Пружини Eibach PRO-LIFT-KIT
  • Збільшений дорожній просвіт для складного бездоріжжя
  • Більше простору в колісних арках для встановлення більших коліс і шин
  • Точно спроєктовані для покращення позашляхових можливостей
  • Відмінна стабільність і керованість на дорозі
  • Вироблено у США
  • Обмежена довічна гарантія
Сумісність Перед Зад
2015-2020 Ford F-150 Super Crew 5.0L 4WD +2.7" Н/Д
2015-2020 Ford F-150 Super Crew 3.5L V6 EcoBoost 4WD +2.7" Н/Д
2021-2025 Ford F-150 Super Crew 5.0L 4WD | Не підходить для авто з електронною підвіскою CCD +3.0" Н/Д
2021-2025 Ford F-150 Super Crew 3.5L V6 EcoBoost 4WD | Не підходить для авто з електронною підвіскою CCD +3.0" Н/Д
2021-2025 Ford F-150 TREMOR Super Crew 3.5L V6 EcoBoost 4WD | Не підходить для авто з електронною підвіскою CCD +2.7" Н/Д
2021-2025 Ford F-150 TREMOR Super Crew 5.0L 4WD | Не підходить для авто з електронною підвіскою CCD +2.7" Н/Д
* Там, де зазначено: не підходить для авто з електронною підвіскою CCD.
Висота підйому, передня частина 2.7-3"
Бренд Eibach
Примітка Front Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Front Shocks.
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Примітка Excludes vehicles W/CCD Electronic Suspension
Серія Pro Lift Kit
Сторона встановлення Перед
Висота підйому, дюйм 2.7-3"
Кількість Пара
Висота коробки 7.3 in
Ширина коробки 14.8 in
Довжина коробки 25.2 in