Комплект передніх пружин Ford F-250/F-350 05-16 Pro Lift Kit Lift 3" Eibach E30-35-033-02-20
Buy Комплект передніх пружин Ford F-250/F-350 05-16 Pro Lift Kit Lift 3" Eibach E30-35-033-02-20
Price
Артикул: E30-35-033-02-20
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Пружини Eibach PRO-LIFT-KIT
  • Збільшений дорожній просвіт
  • Більше простору в колісних арках для коліс і шин більшого розміру
  • Точно спроєктовано для покращення можливостей на бездоріжжі
  • Відмінна стабільність і керованість на дорозі
  • Вироблено у США
  • Обмежена довічна гарантія
Сумісність Перед Зад
2005-2016 Ford F-350 Super Duty Crew Cab Diesel 4WD +3.0" Не застосовується
2005-2016 Ford F-250 Super Duty Crew Cab Diesel 4WD +3.0" Не застосовується
Комплект передніх пружин Ford F-250/F-350 05-16 Pro Lift Kit Lift 3" Eibach E30-35-033-02-20 - Features
Висота підйому, передня частина 3"
Бренд Eibach
Примітка Front Springs Only. Must be used with Eibach Pro-Truck Sport Front Shocks.
Примітка We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications.
Серія Pro Lift Kit
Сторона встановлення Перед
Висота підйому, дюйм 3"
Кількість Пара
Висота коробки 7.3 in
Ширина коробки 15 in
Довжина коробки 25.4 in