0 грн.
Підвищуйте вантажопідйомність завдяки різьбовим опорам пружин із регулюванням по висоті, які дають змогу точно налаштовувати висоту підвіски та максимально збільшувати дорожній просвіт.
* Для автомобілів із додатковою вагою 400 фунтів (≈181 кг).
| Застосування | Перед | Зад |
| Висота підйому, задня частина | 0.5-2" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Approximate range of lift with 400lbs of added rear weight. Adjuster has 38mm of adjustment. FOR NON AIRBAG EQUIPPED VEHICLES |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Сторона встановлення | Зад |
| Висота підйому, дюйм | 0.5-2" |
| Кількість | Задні пружини + регулятори + комплект обмежувачів |
| Висота коробки | 7.4 in |
| Ширина коробки | 15.8 in |
| Довжина коробки | 25.6 in |
| Вага | 33.1 lbs |
|
Сумісність
Show all |
2010||Toyota||Prado 150, 2011||Toyota||Prado 150, 2012||Toyota||Prado 150, 2013||Toyota||Prado 150, 2014||Toyota||Prado 150, 2019||Lexus||GX460, 2018||Lexus||GX460, 2017||Lexus||GX460, 2016||Lexus||GX460, 2015||Lexus||GX460, 2014||Lexus||GX460, 2013||Lexus||GX460, 2012||Lexus||GX460, 2011||Lexus||GX460, 2010||Lexus||GX460, 2020||Lexus||GX460, 2021||Lexus||GX460, 2022||Lexus||GX460, 2023||Lexus||GX460, 2015||Toyota||Prado 150, 2016||Toyota||Prado 150, 2017||Toyota||Prado 150, 2018||Toyota||Prado 150, 2019||Toyota||Prado 150, 2020||Toyota||Prado 150, 2021||Toyota||Prado 150, 2022||Toyota||Prado 150, 2023||Toyota||Prado 150
|
