0 грн.
Цей X-Pipe із середніми трубами діаметром 2.5" спроєктований для Mustang GT, щоб у парі з BORLA Axle-Back сформувати повну 2.5" Cat-Back систему. Покращує відведення вихлопних газів і продуктивність, пропонуючи міцну, прецизійну конструкцію.
*Примітка щодо сумісності та встановлення: Підходить для Ford Mustang GT 5.0L V8 2015–2023 р.в. (автоматична або механічна коробка передач), купе чи кабріолет. Використовувати ТІЛЬКИ з системами BORLA Axle-Back; несумісний з іншими тюнінговими компонентами або штатними задніми глушниками.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas |
| Підмодель | Кабріолет, Купе |
| Підмодель | GT |
| Бренд | Borla |
| Вага | 30.7 lbs |
| Довжина коробки | 52.3 in |
| Ширина коробки | 20.7 in |
| Висота коробки | 11.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||Mustang, 2016||Ford||Mustang, 2017||Ford||Mustang, 2018||Ford||Mustang, 2019||Ford||Mustang, 2020||Ford||Mustang, 2021||Ford||Mustang, 2022||Ford||Mustang, 2023||Ford||Mustang
|
