0 грн.
BORLA® SwitchFire® X-Pipe замінює штатний резонатор, змішуючи імпульси вихлопу для підвищеної потужності та агресивного кастомного звучання. Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі T-304 з ультрагладкими дорновими вигинами та прецизійним CNC-виготовленням для точної посадки та максимального потоку.
*Призначено ТІЛЬКИ для заміни штатного резонатора (O.E.). Для встановлення НЕОБХІДНО різати штатну вихлопну систему. Може встановлюватися окремо або разом з іншими компонентами BORLA®. Сумісний із 2015–2023 Ford Mustang GT 5.0L V8 (АКП або МКП).
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas |
| Підмодель | GT |
| Бренд | Borla |
| Вага | 18 lbs |
| Довжина коробки | 44.2 in |
| Ширина коробки | 11.8 in |
| Висота коробки | 10.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||Mustang, 2016||Ford||Mustang, 2017||Ford||Mustang, 2018||Ford||Mustang, 2019||Ford||Mustang, 2020||Ford||Mustang, 2021||Ford||Mustang, 2022||Ford||Mustang, 2023||Ford||Mustang
|
