BORLA® 60607 Merge X‑Pipe із середніми трубами розроблено для покращення потоку вихлопу, приросту потужності та формування індивідуального тембру звучання. Виготовлено з преміальної нержавіючої сталі T‑304 з ультрагладкими мандрельними згинами та високоточним CNC‑виробництвом для довговічної й точної посадки. Підтримується гарантією на мільйон миль.
*Сумісність і примітки щодо встановлення: Використовуйте ТІЛЬКИ з системами BORLA® Axle‑Back, щоб отримати конфігурацію Cat‑Back™. Призначено для 2016–2024 Chevrolet Camaro SS і 2020–2024 Camaro LT1 6.2L V8 (автомат чи механіка), ОКРІМ кабріолетів. Призначений для автомобілів з механічною КПП, які штатно не мають клапанів AFM; може бути використаний для видалення клапанів AFM на автомобілях з автоматичною КПП, але це призведе до засвічення індикатора Check Engine. Для автомобілів, оснащених клапанами AFM, використовуйте BORLA® 60610 X‑Pipe із середніми трубами. Щоб зменшити гучність системи, середні труби в 60607 можна замінити на резонатор BORLA® 60608. Клапани AFM не входять до комплекту.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas |
| Підмодель | Купе |
| Підмодель | SS, LT1 |
| Бренд | Borla |
| Вага | 36.3 lbs |
| Довжина коробки | 44.6 in |
| Ширина коробки | 26.1 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2016||Chevrolet||Camaro, 2017||Chevrolet||Camaro, 2018||Chevrolet||Camaro, 2019||Chevrolet||Camaro, 2020||Chevrolet||Camaro, 2021||Chevrolet||Camaro, 2022||Chevrolet||Camaro, 2023||Chevrolet||Camaro, 2024||Chevrolet||Camaro
|
