0 грн.
BORLA® Merge X-Pipe спроєктований для покращення потоку вихлопу та формування потужнішого, агресивнішого звучання, водночас допомагає розкрити додаткову потужність і ефективність.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas, 5.4L V8 Gas |
| Підмодель | Кабріолет, Купе |
| Підмодель | GT, Shelby GT500 |
| Бренд | Borla |
| Вага | 13.7 lbs |
| Довжина коробки | 34 in |
| Ширина коробки | 26.4 in |
| Висота коробки | 4.7 in |
|
Сумісність
Show all |
2011||Ford||Mustang, 2012||Ford||Mustang, 2013||Ford||Mustang, 2014||Ford||Mustang
|
