$0
The BORLA® Merge X-Pipe is engineered to improve exhaust flow and produce a stronger, more aggressive exhaust note while helping unlock additional power and efficiency.
| Transmission | Manual, Automatic |
| Submodel | 5.0L V8 Gas, 5.4L V8 Gas |
| Submodel | Convertible, Coupe |
| Submodel | GT, Shelby GT500 |
| Brand | Borla |
| Box Weight | 13.7 lbs |
| Box Length | 34 in |
| Box Width | 26.4 in |
| Box Height | 4.7 in |
|
Fitment
Show all |
2011||Ford||Mustang, 2012||Ford||Mustang, 2013||Ford||Mustang, 2014||Ford||Mustang
|
