0 грн.
Високопродуктивний Merge X-Pipe 2.5" із середніми трубами, розроблений для покращення потоку вихлопних газів, збільшення потужності та вдосконалення звучання. Є передньою секцією системи Cat-Back і поєднується з модулем Axle-Back, щоб сформувати повний Cat-Back.
*Сумісність і встановлення: Підходить для 2010–2015 Chevrolet Camaro SS 6.2L V8 (АКП або МКП), задній привід, 2-дверне купе та кабріолет. Використовуйте разом із сумісними BORLA Axle-Back або задніми глушниками, щоб зібрати повну систему Cat-Back. Рекомендуємо професійне встановлення для забезпечення належної посадки та герметичності.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas |
| Підмодель | Кабріолет, Купе |
| Тип приводу | RWD |
| Підмодель | SS |
| Бренд | Borla |
| Вага | 30.8 lbs |
| Довжина коробки | 44.2 in |
| Ширина коробки | 11.9 in |
| Висота коробки | 10.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2010||Chevrolet||Camaro, 2011||Chevrolet||Camaro, 2012||Chevrolet||Camaro, 2013||Chevrolet||Camaro, 2014||Chevrolet||Camaro, 2015||Chevrolet||Camaro
|
