BORLA® S-Type Cat-Back — це вихлопна система з прямим болт-он встановленням, спроєктована для більш динамічних відчуттів за кермом. Спеціально налаштована під 3.6L V6, забезпечує спортивніший звук без резонансного гулу, водночас покращує потік вихлопу та реакцію на педаль газу. У комплекті 4" насадка в дзеркальному хромі на нержавіючій сталі T-304; доступна опція з насадкою у чорному хромі (PN 140645BC). Точне виробництво та міцні матеріали гарантують тривалу службу й ідеальне прилягання.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Сумісно з 2015–2022 Chevrolet Colorado та GMC Canyon з 3.6L V6. Підходить для автомобілів з автоматичною коробкою передач, 2WD та 4WD. Конфігурації: Extended Cab з довгою платформою (6'2") — колісна база 128.3", та Crew Cab з короткою платформою (4'10") — колісна база 128.3". Для Crew Cab з довгою платформою (6'2") і колісною базою 140.5" додайте подовжувальну трубу 60570.
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 3.6L V6 Gas |
| Серія | S-Type |
| Підмодель | Crew Cab, Extended Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Підмодель | 5'2" Bed, 6'2" Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 42.6 lbs |
| Довжина коробки | 51.4 in |
| Ширина коробки | 20.6 in |
| Висота коробки | 12.2 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Chevrolet||Colorado, 2016||Chevrolet||Colorado, 2017||Chevrolet||Colorado, 2018||Chevrolet||Colorado, 2019||Chevrolet||Colorado, 2020||Chevrolet||Colorado, 2015||GMC||Canyon, 2016||GMC||Canyon, 2017||GMC||Canyon, 2018||GMC||Canyon, 2019||GMC||Canyon, 2020||GMC||Canyon, 2021||Chevrolet||Colorado, 2021||GMC||Canyon, 2022||Chevrolet||Colorado, 2022||GMC||Canyon
|
