0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Матеріал | Чорний діамант |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 64 lbs |
| Довжина коробки | 56.8 in |
| Ширина коробки | 27.6 in |
| Висота коробки | 5.8 in |
| Код UPC | 077848139926 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2019||Ford||Ranger, 2020||Ford||Ranger, 2021||Ford||Ranger, 2022||Ford||Ranger, 2023||Ford||Ranger
|
| Product Code | 7733235 |
| Підмодель | 5'1" Bed |
