$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 64 lbs |
| Box Length | 56.8 in |
| Box Width | 27.6 in |
| Box Height | 5.8 in |
| UPCCode | 077848139926 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2019||Ford||Ranger, 2020||Ford||Ranger, 2021||Ford||Ranger, 2022||Ford||Ranger, 2023||Ford||Ranger
|
| Product Code | 7733235 |
| Submodel | 5'1" Bed |
