0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Матеріал | Чорний діамант |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 68.34 lbs |
| Довжина коробки | 56.5 in |
| Ширина коробки | 27 in |
| Висота коробки | 5.75 in |
| Код UPC | 077848138592 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2015||Chevrolet||Colorado, 2016||Chevrolet||Colorado, 2017||Chevrolet||Colorado, 2018||Chevrolet||Colorado, 2019||Chevrolet||Colorado, 2020||Chevrolet||Colorado, 2015||GMC||Canyon, 2016||GMC||Canyon, 2017||GMC||Canyon, 2018||GMC||Canyon, 2019||GMC||Canyon, 2020||GMC||Canyon, 2021||Chevrolet||Colorado, 2021||GMC||Canyon, 2022||Chevrolet||Colorado, 2022||GMC||Canyon, 2023||Chevrolet||Colorado, 2023||GMC||Canyon, 2024||Chevrolet||Colorado, 2024||GMC||Canyon, 2025||Chevrolet||Colorado, 2025||GMC||Canyon, 2026||Chevrolet||Colorado, 2026||GMC||Canyon
|
| Підмодель | 5'2" Bed |
| Product Code | 7732335 |
