Килимок багажника Chevrolet Silverado/GMC Sierra 1500 19-24 5'8" Classic BedRug BMC19CCS
Buy Килимок багажника Chevrolet Silverado/GMC Sierra 1500 19-24 5'8" Classic BedRug BMC19CCS
Price
Артикул: BMC19CCS
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
BedRug Classic Bed Mat
Захистіть кузов пікапа за допомогою міцного килимка з килимовим покриттям, який забезпечує максимальний захист підлоги та комфортну поверхню. Килимок BedRug Classic Bed Mat виготовлений із посиленого поліпропілену із зовнішнім шаром із м’якого волокна та 3/4" (≈19 мм) поліпропіленовою піною для поглинання ударів і комфорту для колін. Матеріал стійкий до стирання, оливи, електроліту акумулятора, відбілювача, бензину та більшості хімікатів, а також має антиковзну поверхню, щоб вантаж не зсувався.
  • Міцна поліпропіленова конструкція з м’яким, килимовим фінішем
  • 3/4" (≈19 мм) піна для комфорту та захисту
  • Антиковзна поверхня
  • Водонепроникний і з низьким водопоглинанням — не піддається плісняві та грибку
  • Стійкий до хімікатів, УФ та плям для довготривалого використання на відкритому повітрі
  • Легке очищення — просто змийте водою зі шланга; вода стікає через штатні дренажні отвори кузова
  • Підібраний під конкретну модель авто для точного, акуратного встановлення
  • Сумісний із іншими аксесуарами для кузова пікапа
  • Доступний килимок для заднього борту
  • Вироблено у США
  • Обмежена довічна гарантія
Килимок багажника Chevrolet Silverado/GMC Sierra 1500 19-24 5'8" Classic BedRug BMC19CCS - Features
Примітка Excludes CarbonPro Bed
Примітка Fits Trucks W/No Liner or Sprayed-In Liner
Примітка For Use w/ Spray-In Bed Liner & Non-Liner Applications
Підмодель 5'8" Bed
Серія Classic
Сторона встановлення Підлога багажника
Бренд BedRug
Матеріал Polypropylene
Вага 10.2 lbs
Довжина коробки 71.5 in
Ширина коробки 14.7 in
Висота коробки 14.1 in