Електричні висувні підніжки з підсвіткою, що поєднують повнодовжкову систему LED Glow Lighting із міцним, оновленим профілем підніжки. PowerStep™ Vision забезпечує стабільну, широку опорну поверхню та яскраву інтегровану підсвітку для підвищення безпеки, а у складеному стані — налаштовувану акцентну підсвітку.
Створено для довговічності та щоденного використання: міцна лито-алюмінієва конструкція з анодованим покриттям і PTFE‑покриттям військового класу для стійкості до корозії та зносу, корозійностійкі шарнірні штифти з нержавіючої сталі та протиковзкий суцільний настил завширшки 6 дюймів.
*Болтове встановлення з Plug‑n‑Play інтеграцією через модуль OBDII; у комплекті інструкція з встановлення та монтажний комплект для конкретного авто. Рекомендуємо професійне встановлення для правильної сумісності та коректної роботи. Сумісність залежить від автомобіля — перевірте відповідність до вашої марки та моделі перед встановленням.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Vision |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab |
| Вага | 65 lbs |
| Довжина коробки | 83 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 7.8 in |
|
Підмодель
Show all |
6.2L V8 Gas, 6.6L V8 Diesel, 5.3L V8 Gas, 2.7L L4 Gas, 3.0L L6 Diesel, 6.6L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 2500, 2024||GMC||Sierra 2500, 2024||Chevrolet||Silverado 3500, 2024||GMC||Sierra 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 2500, 2025||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||GMC||Sierra 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 2500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
