AMP Research PowerStep™ Smart Series поєднує електровисувні підніжки з бездротовою інтеграцією зі смартфоном, забезпечуючи розширені можливості, легке керування та посилену конструкцію для інтенсивної експлуатації.
Міцна конструкція включає анодовані литі алюмінієві підніжки та шарніри, корозійностійкі штифти шарнірів з нержавіючої сталі та поверхні ступенів із покриттям PTFE військового класу, що протистоять зносу й корозії протягом багатьох років.
Підніжки автоматично висуваються під час відкриття дверей і складаються після їх закриття. Інтегрований мобільний додаток надає ручний контроль для висунення, складання або блокування підніжок під час очищення чи їзди бездоріжжям, а вбудоване світлодіодне підсвічування та додатково розширена зона ступені полегшують доступ.
*У комплекті інструкція з встановлення та набір кріплень для конкретного автомобіля. Просте підключення plug-and-play здійснюється через модуль OBDII. Для керування додатком потрібен смартфон. Рекомендується професійне встановлення.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Double Cab & Regular Cab models |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Smart |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Regular Cab, Crew Cab, Double Cab |
| Вага | 57 lbs |
| Довжина коробки | 81.3 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 7.8 in |
|
Підмодель
Show all |
6.2L V8 Gas, 6.6L V8 Diesel, 5.3L V8 Gas, 2.7L L4 Gas, 3.0L L6 Diesel, 6.6L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 2500, 2024||GMC||Sierra 2500, 2024||Chevrolet||Silverado 3500, 2024||GMC||Sierra 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 2500, 2025||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||GMC||Sierra 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 2500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model
|
