AMP Research PowerStep™ Smart Series поєднує електровисувні підніжки з бездротовою інтеграцією зі смартфоном, забезпечуючи розширені можливості, легке керування та посилену конструкцію для інтенсивної експлуатації.
Міцна конструкція включає анодовані литі алюмінієві підніжки та шарніри, корозійностійкі штифти шарнірів з нержавіючої сталі та поверхні ступенів із покриттям PTFE військового класу, що протистоять зносу й корозії протягом багатьох років.
Підніжки автоматично висуваються під час відкриття дверей і складаються після їх закриття. Інтегрований мобільний додаток надає ручний контроль для висунення, складання або блокування підніжок під час очищення чи їзди бездоріжжям, а вбудоване світлодіодне підсвічування та додатково розширена зона ступені полегшують доступ.
*У комплекті інструкція з встановлення та набір кріплень для конкретного автомобіля. Просте підключення plug-and-play здійснюється через модуль OBDII. Для керування додатком потрібен смартфон. Рекомендується професійне встановлення.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | OE Rock Rails need to be removed in order to install (if equipped) |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Double Cab models |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Smart |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab, Extended Cab |
| Вага | 51 lbs |
| Довжина коробки | 81 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 8 in |
| Підмодель | 3.6L V6 Gas, 2.5L L4 Gas, 2.8L L4 Diesel |
|
Сумісність
Show all |
2015||Chevrolet||Colorado, 2016||Chevrolet||Colorado, 2017||Chevrolet||Colorado, 2018||Chevrolet||Colorado, 2019||Chevrolet||Colorado, 2020||Chevrolet||Colorado, 2015||GMC||Canyon, 2016||GMC||Canyon, 2017||GMC||Canyon, 2018||GMC||Canyon, 2019||GMC||Canyon, 2020||GMC||Canyon, 2021||Chevrolet||Colorado, 2021||GMC||Canyon, 2022||Chevrolet||Colorado, 2022||GMC||Canyon
|
