0 грн.
Електроприводні висувні підніжки AMP Research PowerStep XTreme — посилене рішення, створене для роботи в екстремальних умовах. Завдяки міцним матеріалам і подвійній моторизації забезпечують надійне автоматичне висування та максимальне зчеплення для зручного доступу до авто в суворих умовах.
*Модельна сумісність забезпечує точну посадку та акуратний вигляд. У новіших застосуваннях передбачено джгут Plug-N-Play, що під’єднується до порту OBD-II. Кріпляться до порога кузова та містять модельну інструкцію з встановлення і комплект кріплень. Для правильної геометрії та коректної роботи рекомендується професійний монтаж.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Regular Cab & SuperCab models |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XTreme |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | SuperCab, Regular Cab, Crew Cab |
| Вага | 57 lbs |
| Довжина коробки | 83 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
|
Підмодель
Show all |
6.7L V8 Diesel, 6.4L V8 Diesel, 6.2L V8 Gas, 5.4L V8 Gas, 6.8L V10 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2008||Ford||F-250, 2009||Ford||F-250, 2010||Ford||F-250, 2011||Ford||F-250, 2012||Ford||F-250, 2013||Ford||F-250, 2014||Ford||F-250, 2015||Ford||F-250, 2016||Ford||F-250, 2008||Ford||F-350, 2009||Ford||F-350, 2010||Ford||F-350, 2011||Ford||F-350, 2012||Ford||F-350, 2013||Ford||F-350, 2014||Ford||F-350, 2015||Ford||F-350, 2016||Ford||F-350, 2008||Ford||F-450, 2009||Ford||F-450, 2010||Ford||F-450, 2011||Ford||F-450, 2012||Ford||F-450, 2013||Ford||F-450, 2014||Ford||F-450, 2015||Ford||F-450, 2016||Ford||F-450, 2016||Ford||F-550, 2015||Ford||F-550, 2014||Ford||F-550, 2013||Ford||F-550, 2012||Ford||F-550, 2011||Ford||F-550, 2010||Ford||F-550, 2009||Ford||F-550, 2008||Ford||F-550
|
