0 грн.
AMP Research PowerStep™ XL — це посилені електровисувні підніжки, спроєктовані для ліфтованих авто та пікапів на великих колесах. Вони зберігають перевірений дизайн PowerStep, але мають міцніший корпус і збільшене опускання, щоб забезпечити простіший доступ і брутальний вигляд піднятих пікапів. Виготовлені з міцного литого алюмінію з анодованим покриттям PTFE військового класу, PowerStep™ XL поєднують високу міцність, стійкість до корозії та малу вагу.
*У комплекті: інструкція з установлення для конкретного авто, монтажний комплект і кріплення. Кріпиться до порога кузова та підключається до порту OBDII через модуль Plug‑N‑Play. Для правильного монтажу та коректної роботи рекомендується професійне встановлення.
| Тип підключення | Without Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XL |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab |
| Вага | 112 lbs |
| Довжина коробки | 96 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 12.5 in |
| Підмодель | 6.0L V8 Diesel, 5.4L V8 Gas, 6.8L V10 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2007||Ford||F-250, 2007||Ford||F-350, 2006||Ford||F-250, 2006||Ford||F-350, 2005||Ford||F-250, 2005||Ford||F-350, 2004||Ford||F-250, 2004||Ford||F-350, 2007||Ford||F-450, 2006||Ford||F-450, 2005||Ford||F-450, 2004||Ford||F-450, 2007||Ford||F-550, 2006||Ford||F-550, 2005||Ford||F-550, 2004||Ford||F-550
|
