AMP Research PowerStep — це електровисувні пороги‑підніжки, які висуваються за потреби та ховаються під автомобіль, коли не використовуються, зберігаючи чистий, обтічний вигляд і дорожній просвіт, водночас забезпечуючи надійну опору для посадки та висадки.
Преміальна конструкція: панелі з литого алюмінію з осями петель і кріпленням з нержавіючої сталі, покриті чорним PTFE‑покриттям військового класу для відмінної стійкості до корозії та стирання.
Розроблені для безпечного, зручного доступу: надширокі 6‑дюймові підніжки на довжину кабіни з текстурованою, неслизькою поверхнею, інтегрованою низькопрофільною LED‑підсвіткою та зниженим положенням сходинки, що забезпечує кращу опору порівняно з багатьма стаціонарними підніжками.
*У комплекті індивідуальний для конкретного автомобіля монтажний набір із кронштейнами, кріпленням, електропроводкою та аксесуарами, а також інструкціями. Монтуються до порога кузова автомобіля. У нових застосуваннях підключення може здійснюватися через plug‑n‑play модуль OBDII. Рекомендується професійне встановлення для забезпечення правильного монтажу та роботи.
| Тип підключення | With Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Factory Air Ride Suspension tank must be relocated if equipped (requires 79109-01A) |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Quad & Regular Cab models |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Mega Cab, Regular Cab, Crew Cab |
| Вага | 59 lbs |
| Довжина коробки | 81.8 in |
| Ширина коробки | 12.8 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
| Підмодель | 6.4L V8 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
