AMP Research PowerStep — це електровисувні пороги‑підніжки, які висуваються за потреби та ховаються під автомобіль, коли не використовуються, зберігаючи чистий, обтічний вигляд і дорожній просвіт, водночас забезпечуючи надійну опору для посадки та висадки.
Преміальна конструкція: панелі з литого алюмінію з осями петель і кріпленням з нержавіючої сталі, покриті чорним PTFE‑покриттям військового класу для відмінної стійкості до корозії та стирання.
Розроблені для безпечного, зручного доступу: надширокі 6‑дюймові підніжки на довжину кабіни з текстурованою, неслизькою поверхнею, інтегрованою низькопрофільною LED‑підсвіткою та зниженим положенням сходинки, що забезпечує кращу опору порівняно з багатьма стаціонарними підніжками.
*У комплекті індивідуальний для конкретного автомобіля монтажний набір із кронштейнами, кріпленням, електропроводкою та аксесуарами, а також інструкціями. Монтуються до порога кузова автомобіля. У нових застосуваннях підключення може здійснюватися через plug‑n‑play модуль OBDII. Рекомендується професійне встановлення для забезпечення правильного монтажу та роботи.
| Тип підключення | Without Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | NOTE: Stock levels change regularly. If your product is unavailable, please call or chat to verify inventory. |
| Примітка | Includes one Powerstep for passenger side that covers front and sliding door (79" step) |
| Примітка | Will NOT work W/2019+ models due to electronics compatibility issue |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 32.1 lbs |
| Довжина коробки | 81 in |
| Ширина коробки | 12.5 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
| Підмодель | 3.0L V6 Diesel, 3.5L V6 Gas, 2.1L L4 Diesel |
|
Сумісність
Show all |
2010||Mercedes-Benz||Sprinter, 2011||Mercedes-Benz||Sprinter, 2012||Mercedes-Benz||Sprinter, 2013||Mercedes-Benz||Sprinter, 2014||Mercedes-Benz||Sprinter, 2015||Mercedes-Benz||Sprinter, 2016||Mercedes-Benz||Sprinter, 2017||Mercedes-Benz||Sprinter, 2018||Mercedes-Benz||Sprinter
|
