AMP Research PowerStep — це електровисувні пороги‑підніжки, які висуваються за потреби та ховаються під автомобіль, коли не використовуються, зберігаючи чистий, обтічний вигляд і дорожній просвіт, водночас забезпечуючи надійну опору для посадки та висадки.
Преміальна конструкція: панелі з литого алюмінію з осями петель і кріпленням з нержавіючої сталі, покриті чорним PTFE‑покриттям військового класу для відмінної стійкості до корозії та стирання.
Розроблені для безпечного, зручного доступу: надширокі 6‑дюймові підніжки на довжину кабіни з текстурованою, неслизькою поверхнею, інтегрованою низькопрофільною LED‑підсвіткою та зниженим положенням сходинки, що забезпечує кращу опору порівняно з багатьма стаціонарними підніжками.
*У комплекті індивідуальний для конкретного автомобіля монтажний набір із кронштейнами, кріпленням, електропроводкою та аксесуарами, а також інструкціями. Монтуються до порога кузова автомобіля. У нових застосуваннях підключення може здійснюватися через plug‑n‑play модуль OBDII. Рекомендується професійне встановлення для забезпечення правильного монтажу та роботи.
| Тип підключення | Without Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Drilling required for installation |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Not compatible on 2011-2014 HD models with gas engines |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Extended Cab models |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab, Extended Cab |
| Вага | 57 lbs |
| Довжина коробки | 88 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
| Підмодель | 6.6L V8 Diesel |
|
Сумісність
Show all |
2011||Chevrolet||Silverado 2500, 2012||Chevrolet||Silverado 2500, 2013||Chevrolet||Silverado 2500, 2014||Chevrolet||Silverado 2500, 2011||Chevrolet||Silverado 3500, 2012||Chevrolet||Silverado 3500, 2013||Chevrolet||Silverado 3500, 2014||Chevrolet||Silverado 3500, 2011||GMC||Sierra 2500, 2012||GMC||Sierra 2500, 2013||GMC||Sierra 2500, 2014||GMC||Sierra 2500, 2011||GMC||Sierra 3500, 2012||GMC||Sierra 3500, 2013||GMC||Sierra 3500, 2014||GMC||Sierra 3500
|
