Оновіть свій Dodge Ram 2‑го покоління фарами AlphaRex серії LUXX, створеними для сміливого, сучасного вигляду передньої частини та потужної, надійної роботи освітлення. Фари мають верхні та нижні світлодіодні трубки, що окреслюють подвійні прямокутні проектори LUXX, слугують як вибірні білі або бурштинові ДХО і працюють як послідовні бурштинові покажчики повороту. Фірмова світлова анімація активації додає динаміки під час відмикання автомобіля.
Двопроекторна компоновка забезпечує стабільне освітлення: зовнішній проектор відповідає за ближнє світло, а внутрішній підтримує подвійний режим для ближнього та дальнього. Така схема гарантує широке, яскраве щоденне освітлення і кращу дальню видимість при ввімкненому дальньому світлі.
Оснащені світлодіодами AlphaRex LUXX, ці фари забезпечують відмінну чіткість, високий світловий потік і довготривалу надійність. Серія LUXX спроєктована з чіткою світлотіньовою межею відповідно до вимог DOT/SAE для LHD (ліве кермо), поєднуючи сучасний стиль і передові технології освітлення.
*Може знадобитися незначне підрізання під час встановлення на Dodge Ram 1994–1998 версії 12V.
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір корпусу | Black |
| Серія | LUXX-Series |
| Бренд | AlphaRex |
| Колір лінз | Прозора |
| Вага | 16.8 lbs |
| Довжина коробки | 21.3 in |
| Ширина коробки | 19.1 in |
| Висота коробки | 11.8 in |
| Код UPC | 810015619735 |
| Дальнє світло | AlphaRex LUXX LED |
| Ближнє світло | AlphaRex LUXX LED |
|
Сумісність
Show all |
2002||Dodge||Ram 1500, 2002||Ram||1500, 2002||Ram||2500, 2002||Dodge||Ram 2500, 2002||Ram||3500, 2001||Ram||1500, 2001||Ram||2500, 2001||Ram||3500, 2000||Ram||1500, 2000||Ram||2500, 2000||Ram||3500, 1999||Ram||1500, 1999||Ram||2500, 1999||Ram||3500, 1998||Ram||1500, 1998||Ram||2500, 1998||Ram||3500, 1997||Ram||1500, 1997||Ram||2500, 1997||Ram||3500, 1996||Ram||1500, 1996||Ram||2500, 1996||Ram||3500, 1995||Ram||1500, 1995||Ram||2500, 1995||Ram||3500, 1994||Ram||1500, 1994||Ram||2500, 1994||Ram||3500, 2002||Dodge||Ram 3500, 2001||Dodge||Ram 1500, 2001||Dodge||Ram 2500, 2001||Dodge||Ram 3500, 2000||Dodge||Ram 1500, 2000||Dodge||Ram 2500, 2000||Dodge||Ram 3500, 1999||Dodge||Ram 1500, 1999||Dodge||Ram 2500, 1999||Dodge||Ram 3500, 1998||Dodge||Ram 1500, 1998||Dodge||Ram 2500, 1998||Dodge||Ram 3500, 1997||Dodge||Ram 1500, 1997||Dodge||Ram 2500, 1997||Dodge||Ram 3500, 1996||Dodge||Ram 1500, 1996||Dodge||Ram 2500, 1996||Dodge||Ram 3500, 1995||Dodge||Ram 1500, 1995||Dodge||Ram 2500, 1995||Dodge||Ram 3500, 1994||Dodge||Ram 1500, 1994||Dodge||Ram 2500, 1994||Dodge||Ram 3500
|
