Air Lift LoadLifter 5000 забезпечує до 5 000 фунтів вантажопідйомності. Це робить буксирування та перевезення найвимогливіших вантажів комфортним та безстресовим. Ці міцні, довговічні пневморесори повністю регулюються від 5 до 100 PSI для стабільної, рівної їзди, незалежно від того, завантажений автомобіль чи ні.
Спеціально розроблені для багатьох пікапів і фургонів вантажопідйомністю 1/2, 3/4 і 1 тонни, ці пневморесори бездоганно інтегруються з існуючою системою підвіски, забезпечуючи сумісність та оптимальні можливості вирівнювання навантаження. Ідеально підходять для вашого повсякденного пікапа з причепом або кемпером, важкого комерційного вантажівки та всього, що між ними.
Комплекти пневморесор LoadLifter 5000 запобігають просіданню задньої частини вашого автомобіля під важкими навантаженнями, відновлюючи правильну динаміку керування та знижуючи ризик аварій. Повертаючи автомобіль до рівня висоти їзди, вони покращують видимість, вирівнюючи фари, та підвищують ефективність керування та гальмування.
Основні характеристики:
* Примітка: НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ШАСІ. НЕ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ МОДЕЛЕЙ ZR2 АБО AT4X. Підходить для кріплень 5-го колеса та гусеничних зчеплень типу puck, може не працювати з кріпленнями на рамі - перегляньте інструкцію з встановлення для довідки.
| Бренд | Air lift |
| Примітка | Not Fit AT4X/ZR2 Models |
| Примітка | Will not fit commercial chassis vehicles |
| Примітка | Fits puck style 5th wheel & gooseneck hitch mounts, may not work with frame side-mounted hitches - review installation manual for reference |
| Потрібне свердління | Нет |
| Навантаження | До 5000 фунтів |
| Сторона встановлення | Зад |
| Внутрішній відбійник | Ні |
| Вага | 38 lbs |
| Довжина коробки | 14.6 in |
| Ширина коробки | 11.9 in |
| Висота коробки | 9.6 in |
| Серія | LoadLifter 5000 |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 3500, 2021||Chevrolet||Silverado 2500, 2021||Chevrolet||Silverado 3500, 2021||GMC||Sierra 2500, 2021||GMC||Sierra 3500, 2020||Chevrolet||Silverado 2500, 2020||GMC||Sierra 2500, 2020||GMC||Sierra 3500, 2022||Chevrolet||Silverado 2500, 2022||Chevrolet||Silverado 3500, 2022||GMC||Sierra 2500, 2022||GMC||Sierra 3500, 2023||Chevrolet||Silverado 2500, 2023||Chevrolet||Silverado 3500, 2023||GMC||Sierra 2500, 2023||GMC||Sierra 3500, 2024||Chevrolet||Silverado 2500, 2024||GMC||Sierra 2500, 2024||Chevrolet||Silverado 3500, 2024||GMC||Sierra 3500, 2025||GMC||Sierra 2500, 2025||Chevrolet||Silverado 3500, 2025||GMC||Sierra 3500, 2025||Chevrolet||Silverado 2500
|
| Ширина | 14.125 in |
