0 грн.
Задній бампер Addictive Desert Designs Jeep Gladiator Stealth Fighter є одним із найтонших на ринку. Його низькопрофільний дизайн із листової сталі надає унікального стилю без зайвого об'єму або розміру для Gladiator. Два кріплення для кубічних фар ззаду входять у стандартну комплектацію Stealth Fighter. Зберігаються всі OEM-функції, такі як паркувальні сенсори, а інтегровані посилені кріплення для клевісів приймають м'які шакли для додаткової функціональності.
Ключові особливості:
*Цей бампер не сумісний з додатковими фаркопами.
| Примітка | This bumper does not work with aftermarket hitches. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 15.5 in |
| Ширина коробки | 20.2 in |
| Довжина коробки | 66 in |
| Вага | 76 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT, 2025||Jeep||Gladiator JT
|
