Доповніть свій позашляховий стиль агресивним сталевим дизайном та низькопрофільною посадкою заднього бампера Black Label для Tundra. Інтегровані сатиново-чорні акцентні панелі та чіткі лінії підкреслять зовнішній вигляд вашого пікапа. Цей бампер сумісний з заводськими датчиками паркування, системою моніторингу сліпих зон, підсвіткою номерного знака та задніми ліхтарями, що забезпечує повну функціональність вашого Tundra.
Задній бампер має стильне двошарове порошкове покриття кольору "чорний молоток", а його міцна сталева конструкція розрахована на щоденні та позашляхові навантаження.
* Black Label легко встановлюється.
Основні характеристики:
| Примітка | Trimming Is Required For Installation |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Black Label |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 66 in |
| Вага | 63 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
