Задній бампер Phantom Series Bronco Raptor має гострий, низькопрофільний дизайн, що підкреслює агресивний вигляд Raptor. У конструкції збережені OEM-функції, включаючи паркувальні датчики, фаркоп і роз'єм для причепа. В комплект входить кронштейн для номерного знака, який переміщує номерний знак вгору і віддаляє від бампера до дверцят багажника. Заводське освітлення номерного знака збережено і переміщено на нове місце. Контури Phantom дозволяють встановити запасне колесо діаметром до 37 дюймів на заводському тримачі. На кожній стороні бампера можна встановити 3-дюймові кубічні фари в заглиблених кріпленнях для додаткового заднього освітлення. 1-дюймові товсті кріплення для ¾-дюймових скоб D-кілець забезпечують можливості для евакуації при необхідності. Всі наші бампери Bronco мають міцне двошарове порошкове покриття кольору чорного молотка.
Основні характеристики:
*Цей бампер повністю болтовий і сумісний з моделлю Bronco Raptor.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Phantom |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 91 in |
| Вага | 80 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco
|
