Задній бампер Race Series 3rd Gen Raptor має низькопрофільний дизайн, натхненний високошвидкісними гонками по пустелі. Додаткові варіанти освітлення для бездоріжжя забезпечуються двома інтегрованими кріпленнями для фар Rigid SRM або Baja S2 з обох боків бампера. Трубчастий дизайн Race Series точно повторює лінії кузова вашого Raptor. З цим бампером вам не потрібно турбуватися про компроміс між стильним виглядом і функціональністю.
Задній бампер Race Series також зберігає ваші OEM датчики паркування/заднього ходу та освітлення номерного знака. Штатний роз'єм для причепа також залишається легко доступним. Бампер має стійке до зносу покриття з двошарової порошкової фарби кольору чорний молоток. Сатинова чорна алюмінієва підніжка додає двоколірний стиль та покращує зчеплення.
*Встановлення просте завдяки повністю болтовій конструкції.
Виготовлено в США.
Основні характеристики:
| Примітка | Backup Sensor Cutoutsts |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Race Series |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 65 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
