Задній бампер Stealth Fighter Raptor розроблений як один з найбільш компактних бамперів, що повторює лінії кузова вашого Raptor і доповнює заводський стиль із хвостовиком. Виготовлений з сучасної радіусної сталевої пластини, він оснащений заглибленими алюмінієвими панелями з сатиновим чорним порошковим покриттям для зменшення ваги. За цими панелями розташовані монтажні точки для задніх LED кубічних фар, що забезпечують додаткове освітлення під час роботи з кузовом вашого пікапа в умовах низької освітленості. Stealth Fighter забезпечує кращий захист у порівнянні з заводським заднім бампером, зберігаючи при цьому заводський буксирувальний гак, буксирувальні гаки та подвійну вихлопну систему. Вирізи для сенсорів дозволяють зберегти повну функціональність заводських паркувальних сенсорів. Включено два вбудовані підсвічування номерного знака.
Основні характеристики:
* Цей бампер повністю на болтовому кріпленні та зберігає заводський буксирувальний гак, буксирувальні гаки та подвійну вихлопну систему.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Підмодель | Raptor, Raptor R |
| Висота коробки | 14 in |
| Ширина коробки | 20 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 82 lbs |
| Сторона встановлення | Зад |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150
|
