Надайте вашому Jeep класичний, але сучасний вигляд з переднім бампером Stealth Fighter. Незалежно від того, чи ви вирушаєте на бездоріжжя, чи залишаєтеся в межах міста, цей бампер забезпечує оптимальний захист та міцність, даруючи вам спокій. Виготовлений з радіусної сталевої пластини та покритий порошковою фарбою Hammer Black, цей бампер для Jeep створений, щоб підкреслити вашу потужну машину та міцний стиль.
Універсальна система кріплення світла Stealth Fighter підтримує до 20-дюймової радіусної світлової балки або 5 кубічних світильників у центрі. Кругле світло або до двох кубічних світильників можна встановити зверху з кожного боку бампера для максимального освітлення під час їзди по бездоріжжю. Верхня дуга додає підвищений захист на трасах, з доступним кріпленням для лебідки, розташованим за нею, для можливостей відновлення, якщо це необхідно.
* Повністю болтове кріплення означає швидкий процес встановлення, щоб ви могли швидко вирушити в нові пригоди.
Ключові особливості:
| Примітка | WARN winches require aftermarket fairlead for fitment. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth Fighter |
| Висота коробки | 15.5 in |
| Ширина коробки | 20.5 in |
| Довжина коробки | 66 in |
| Вага | 76 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Gladiator JT, 2024||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Wrangler JL, 2025||Jeep||Gladiator JT
|
