Передній бампер Ram RHO Baja Designs Bomber поєднує в собі міцну сталеву конструкцію та неперевершений стиль, щоб забезпечити ідеальне оновлення для вашого пікапа. Центральна кишеня для світла має три кріплення для круглих фар Baja Designs LP6, оточених складними сатиново-чорними акцентними панелями. Міцний алюмінієвий передній захисний лист забезпечує додатковий захист від каміння та сміття.
Для додаткових варіантів освітлення та завершеного вигляду, два кріплення для кубічних фар з акцентними панелями звужуються до кожної сторони бампера. Виготовлений з високоякісної сталі, Bomber розроблений, щоб витримати будь-які випробування. Бампер покритий стійким двошаровим молотковим чорним порошковим покриттям, яке підкреслює зовнішній стиль вашого RHO.
Зберігає заводські паркувальні сенсори, бічні маркерні вогні та буксирувальні гаки вашого пікапа. Бампер сумісний з оригінальною системою допомоги при водінні без рук та всіма іншими заводськими функціями допомоги при водінні. Передній бампер Bomber з гордістю виготовлений у США.
Основні характеристики:
| Примітка | We Recommend Trimming The Inner Fender Liners During Installation For The Best Fitment |
| Примітка | Our Adaptive Cruise Control Relocation Bracket Is Required To Retain The Truck’s ACC Functions |
| Примітка | The Bumper Is Not Compatible With The Factory Skid Plate Or Fog Lights |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Bomber |
| Підмодель | RHO |
| Висота коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 48 in |
| Довжина коробки | 96 in |
| Вага | 250 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
| Сумісність | 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500 |
