Передній бампер HoneyBadger - один з найміцніших бамперів для Ford Raptor. Виготовлений з зовнішньої сталевої пластини товщиною 1/8" та знімної алюмінієвої захисної пластини товщиною 1/8" і декоративних панелей, він надає агресивного стилю, покращуючи зовнішній вигляд вашого автомобіля та забезпечуючи чудовий захист передніх компонентів.
Посилені кріплення для клевісів з 1" сталі розроблені для використання з м'якими шаклами. Універсальна система кріплення світла на верхній частині бампера дозволяє встановити до 10 Duallys або 40" Radius LED панель. Змішуйте та поєднуйте будь-які бренди та розміри освітлення з універсальним комплектом для створення ідеальної комбінації освітлення для ваших потреб. Додаткові опції освітлення доступні за бічними декоративними панелями, приймаючи Rigid Industries 10" LED з кожного боку.
Вентильована захисна пластина дозволяє бамперу HoneyBadger підтримувати потік повітря до вашого інтеркулера, з інтегрованим повітрозабірником за захисною пластиною, спеціально розробленим для Ford Raptor. Завдяки підвищеному кліренсу та покращеному куту підходу, бампер HoneyBadger є одним з найміцніших позашляхових бамперів, які ви можете придбати для Ford Raptor.
* Рекомендується комплект підсилення рами при використанні D-кілець або лебідки. Комплект підсилення рами для Ford F-150/Raptor забезпечує додаткову міцність вашим OEM рогам рами при використанні лебідки або D-кілець. Вони повністю встановлюються за допомогою болтів і сумісні з OEM та всіма бамперами Addictive Desert Designs.
Основні характеристики:
Технічні характеристики:
| Примітка | Raptor Only |
| Примітка | Requires Adaptive Cruise Control Relocation Bracket For Adaptive Cruise Control Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | HoneyBadger |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 28 in |
| Ширина коробки | 45 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 202 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
