Передній бампер Addictive Desert Designs Stealth R розроблений спеціально для Ford Raptor 2017 року, виготовлений з трубки зі сталі товщиною .120 дюйма для точного прилягання. Цей бампер оснащений універсальною системою кріплення для світла зверху, що дозволяє встановити до 10 Dually або 40" прямий чи радіусний LED бар. Налаштуйте своє освітлення з будь-якими брендами та розмірами світла за допомогою універсального комплекту. Додаткові опції освітлення доступні за бічними акцентними панелями, де можна розмістити 40" Rigid Dually з кожного боку.
Бампер Stealth R розроблений для підтримки потоку повітря до вашого інтеркулера завдяки вентильованій захисній пластині та інтегрованому скопу, що ефективно спрямовує потік повітря. Завдяки покращеному кліренсу та кращому куту підходу, цей бампер пропонує агресивний стиль та продуктивність для позашляхових пригод.
Основні характеристики:
*Потрібно кронштейн для перенесення адаптивного круїз-контролю для автомобілів, обладнаних адаптивним круїз-контролем.
Колір бампера: Чорний молотковий
Колір панелей: Чорний сатиновий
Верхнє кріплення: 10 Dually/Універсальні кріплення для світлових барів
Бічне кріплення: 4 Dually
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Stealth R |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 22 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 165 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
