Передній бампер Addictive Desert Designs Bomber для Ford Raptor — це ідеальне поєднання стилю та функціональності. Сучасний сталевий дизайн бампера надає агресивного вигляду, а повноцінний алюмінієвий захист товщиною 3/16" робить Bomber легшим за стандартний бампер.
Bomber доступний у трьох варіантах: з 4-ма кріпленнями для світильників Rigid 360 6", 3-ма кріпленнями для світильників Baja Designs LP6 у центрі або двома кріпленнями для 20" світлових панелей. Додаткові кріплення для кубічних світильників з кожного боку бампера надають ще більше варіантів освітлення. Стандартні буксирувальні гаки зберігаються для додаткової зручності. Як завжди, цей бампер повністю встановлюється без зварювання і виготовлений в Америці.
Основні характеристики:
*Цей бампер повністю встановлюється без зварювання та сумісний з Ford Raptor.
| Примітка | Raptor Only |
| Примітка | Requires Adaptive Cruise Control Relocation Bracket For Adaptive Cruise Control Equipped Vehicles. |
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Серія | Bomber |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 28 in |
| Ширина коробки | 46 in |
| Довжина коробки | 87 in |
| Вага | 145 lbs |
| Сторона встановлення | Перед |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
