Наші TRX/RHO Центральна Консоль з Molle Панелями та Мостом для Цифрових Пристроїв дозволяють тримати ваше щоденне спорядження під рукою. Вони розроблені так, щоб гармонійно вписуватися в інтер'єр вашої центральної консолі та мають міцне двошарове покриття молотковою чорною порошковою фарбою, що доповнює заводський стиль. Molle панелі з боку водія та пасажира пропонують точки кріплення для спорядження, такого як сумки, мультитули, кобури або інші аксесуари molle. Верхні пластини з гайками PEM 10-24 проходять по всій довжині консолі та забезпечують точки кріплення для різних тримачів пристроїв. Додаткова мостова пластина, що перетинає консоль, має точки кріплення для пристроїв, ідеально підходить для зберігання вашого смартфона, GPS, радіомікрофона, планшета та інших тримачів пристроїв.
3 Можливі Конфігурації:
Основні характеристики:
* Для встановлення потрібне свердління.
| Бренд | Addictive Desert Designs |
| Вага | 17 lbs |
| Довжина коробки | 29 in |
| Ширина коробки | 17 in |
| Висота коробки | 5 in |
| Підмодель | TRX, RHO |
| Примітка | Drilling And Riv Nuts Are Required For Installation |
| Сторона встановлення | Центральная консоль |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500, 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500
|
