N-FAB Nerf Step RSспрощена конфігурація довжини кабіни забезпечує чистий вигляд. 2-дюймова основна перекладина щільно прилягає до кузова, з розширеними сходами біля кожної двері. Nerf Step RS має текстуроване чорне оздоблення поверх ґрунтовки для покриття OEM.
ОСОБЛИВОСТІ
• Розширена сходинка для надійного зчеплення
• 2-дюймова основна труба щільно прилягає до корпусу
• Положення сходинки, що опускається, біля кожної двері
• Текстурований чорний колір поверх ґрунтування E-Coat OEM-типу.
МОНТАЖ
Сходинки N-FAB Nerf забезпечують просту установку, яку можна виконати у власному гаражі без використання будь-яких спеціальних інструментів. Продукт поставляється зі зрозумілими інструкціями по встановленню для конкретного автомобіля. Включає два пороги і все обладнання, необхідне для установки.
ГАРАНТІЯ
Термін служби 5 років / Термін служби обмежений.
| Колір | Textured Black |
| Примітка | Cab Length (2 Steps per Side) - 2in Main Tube |
| Бренд | N-Fab |
| Серія | Nerf RS |
| Підмодель | SuperCrew, Crew Cab |
| Вага | 67 lbs |
| Довжина коробки | 98 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2017||Ford||F-250, 2018||Ford||F-250, 2019||Ford||F-250, 2020||Ford||F-250, 2017||Ford||F-350, 2018||Ford||F-350, 2019||Ford||F-350, 2020||Ford||F-350, 2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150, 2021||Ford||F-150, 2021||Ford||F-250, 2021||Ford||F-350, 2022||Ford||F-150, 2022||Ford||F-250, 2022||Ford||F-350
|
| Ширина | 14 |
