0 грн.
Опис
Поліпшіть керованість вашого Jeep Wrangler за допомогою коригувальних кронштейнів для передніх важелів JKS. Призначені для використання з авто з ліфтованою підвіскою вони покращують робочий хід важеля, а також покращують захист від клювання при гальмуванні. Злегка опускаючи точку кріплення важеля, важелі розташовуються ближче до осі, що коригує геометрію. Два положення монтажних отворів забезпечують правильну геометрію для заданої висоти підйому. Для максимальної продуктивності коригувальні кронштейни важеля управління можна використовувати з важелями, що регулюються JKS.
Особливості
| Матеріал | Сталь |
| Тип деталі | Кронштейни |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Кількість | 2 |
| Бренд | JKS Manufacturing |
| Вага | 14.6 lbs |
| Підмодель | Дизель, Бензин |
| Довжина коробки | 15.9 in |
| Ширина коробки | 10.5 in |
| Висота коробки | 7 in |
| Становище | Верхній |
| Підмодель | 4 Door, 2 Door |
| Висота підйому, дюйм | 2"-4.5" |
|
Сумісність
Show all |
2018||Jeep||Wrangler JL, 2019||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT
|
| Сторона встановлення | Передня |
| Тип важелів | Штамповані |
