0 грн.
Ці фірмові койловери покращать керованість та якість їзди вашого позашляховика. Вони заздалегідь налаштовані для вашого авто для максимального покращення характеристик
| Бренд | Icon Vehicle Dynamics |
| Серія | 2.5 Internal Reservoir |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Передня |
| Висота підйому, дюйм | 1-3" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Висота коробки | 7.8 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Довжина коробки | 27 in |
| Вага | 49.5 lbs |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Chevrolet||Silverado 1500, 2008||Chevrolet||Silverado 1500, 2009||Chevrolet||Silverado 1500, 2010||Chevrolet||Silverado 1500, 2011||Chevrolet||Silverado 1500, 2012||Chevrolet||Silverado 1500, 2013||Chevrolet||Silverado 1500, 2014||Chevrolet||Silverado 1500, 2015||Chevrolet||Silverado 1500, 2016||Chevrolet||Silverado 1500, 2017||Chevrolet||Silverado 1500, 2018||Chevrolet||Silverado 1500, 2007||GMC||Sierra 1500, 2008||GMC||Sierra 1500, 2009||GMC||Sierra 1500, 2010||GMC||Sierra 1500, 2011||GMC||Sierra 1500, 2012||GMC||Sierra 1500, 2013||GMC||Sierra 1500, 2014||GMC||Sierra 1500, 2015||GMC||Sierra 1500, 2016||GMC||Sierra 1500, 2017||GMC||Sierra 1500, 2018||GMC||Sierra 1500
|
