0 грн.
Ці фірмові койловери покращать керованість та якість їзди вашого позашляховика. Вони заздалегідь налаштовані для вашого авто для максимального покращення характеристик
| Бренд | Icon Vehicle Dynamics |
| Серія | 2.5 Remote Reservoir |
| Тип амортизатора | З резервуаром |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 0-2.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Висота коробки | 7 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Довжина коробки | 31 in |
| Вага | 60 lbs |
|
Сумісність
Show all |
2008||Toyota||Land Cruiser 200, 2009||Toyota||Land Cruiser 200, 2010||Toyota||Land Cruiser 200, 2011||Toyota||Land Cruiser 200, 2012||Toyota||Land Cruiser 200, 2013||Toyota||Land Cruiser 200, 2014||Toyota||Land Cruiser 200, 2015||Toyota||Land Cruiser 200, 2016||Toyota||Land Cruiser 200, 2017||Toyota||Land Cruiser 200, 2018||Toyota||Land Cruiser 200, 2019||Toyota||Land Cruiser 200, 2020||Toyota||Land Cruiser 200, 2021||Toyota||Land Cruiser 200
|
