0 грн.
Dura-Flex® 2000 — розширювачі колісних арок з ABS‑пластику, спроєктовані для тривалої довговічності та стійкості до вигорання. Фірмовий матеріал розроблено, щоб витримувати тривалий вплив УФ‑випромінювання, зберігати покриття та протистояти розтріскуванню, деформації й вигоранню, забезпечуючи надійний захист.
Надійність болтового кріплення додає захист і стиль, зберігаючи заводські лінії.
*Легко кріпиться болтами у заводські отвори; для більшості моделей свердління не потрібне. Перед встановленням перевірте сумісність саме з вашим авто.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 2 |
| Висота розширювача перед дюйм | 6.42 |
| Покриття шин зад дюйм | 2.6 |
| Висота розширювача зад дюйм | 5.95 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | Pocket Style |
| Примітка | Excludes RHO and Tungsten Models |
| Примітка | Excludes RHO and Tungsten Models |
| Підмодель | Crew Cab, Quad Cab |
| Підмодель | 5'7" Bed, 6'4" Bed |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 20 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 34.4 in |
| Висота коробки | 11 in |
| Матеріал | ABS Plastic |
| Колір | Матово-чорний |
|
Сумісність
Show all |
2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500, 2026||Dodge||Ram 1500, 2026||Ram||1500
|
