0 грн.
Додайте надійний захист і чистий, агресивний вигляд завдяки цим розширювачам колісних арок з точною посадкою, що забезпечують до 3" додаткового перекриття шин. Вентильований матово-чорний дизайн захищає від сколів каміння, бруду з-під коліс, потертостей і вицвітання, водночас зберігаючи цілісний вигляд, підігнаний під конкретний автомобіль.
*Примітка щодо встановлення/сумісності: Простий монтаж типу bolt-on у більшості випадків; різання, свердління чи інші доопрацювання не потрібні. Перед встановленням перевірте відповідність автомобіля розміру шин і вильоту дисків.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 3.15 |
| Висота розширювача перед дюйм | 4.4 |
| Покриття шин зад дюйм | 3.3 |
| Висота розширювача зад дюйм | 4.5 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | DRT Style |
| Примітка | Except Rebel & TRX Models |
| Підмодель | 5'7" Bed, 6'4" Bed |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 20 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 34.4 in |
| Висота коробки | 11 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500, 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500
|
