0 грн.
Dura-Flex® 2000 — розширювачі колісних арок з ABS‑пластику, спроєктовані для тривалої довговічності та стійкості до вигорання. Фірмовий матеріал розроблено, щоб витримувати тривалий вплив УФ‑випромінювання, зберігати покриття та протистояти розтріскуванню, деформації й вигоранню, забезпечуючи надійний захист.
Надійність болтового кріплення додає захист і стиль, зберігаючи заводські лінії.
*Легко кріпиться болтами у заводські отвори; для більшості моделей свердління не потрібне. Перед встановленням перевірте сумісність саме з вашим авто.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 2.1 |
| Висота розширювача перед дюйм | 6.3 |
| Покриття шин зад дюйм | 2.1 |
| Висота розширювача зад дюйм | 6.7 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | Pocket Style |
| Підмодель | Regular Cab, Crew Cab, Double Cab |
| Підмодель | 6'9" Bed, 8' Bed |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Вага | 24 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 34 in |
| Висота коробки | 11 in |
| Матеріал | ABS Plastic |
| Колір | Матово-чорний |
|
Сумісність
Show all |
2021||GMC||Sierra 2500, 2021||GMC||Sierra 3500, 2020||GMC||Sierra 2500, 2020||GMC||Sierra 3500, 2022||GMC||Sierra 2500, 2022||GMC||Sierra 3500, 2023||GMC||Sierra 2500, 2023||GMC||Sierra 3500, 2024||GMC||Sierra 2500, 2024||GMC||Sierra 3500, 2025||GMC||Sierra 2500, 2025||GMC||Sierra 3500, 2026||GMC||Sierra 2500, 2026||GMC||Sierra 3500
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
