0 грн.
Забезпечте максимальне перекриття коліс і захист фарби з цим 4‑елементним комплектом розширювачів арок, що органічно повторюють контури вашого авто. Гладкий, точно вивірений дизайн зберігає низький профіль, водночас надаючи надшироке перекриття. Виготовлені з міцного ABS‑пластика, стійкого до ударів і стирання; ці матово‑чорні накладки можна пофарбувати під колір автомобіля. Покрито обмеженою довічною гарантією.
*Легко кріпляться болтами та двосторонньою клейкою стрічкою автомобільного класу; для більшості моделей свердління не потрібне. Перед встановленням перевірте сумісність саме з вашим автомобілем.
| Бренд | Husky Liner |
| Покриття шин перед дюйм | 1.5 |
| Висота розширювача перед дюйм | 6.13 |
| Покриття шин зад дюйм | 1.5 |
| Висота розширювача зад дюйм | 7 |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Серія | Extend A |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Підмодель | 6'1" Bed |
| Сторона встановлення | Передня, Задня |
| Вага | 21 lbs |
| Довжина коробки | 52 in |
| Ширина коробки | 34 in |
| Висота коробки | 11 in |
| Матеріал | Пластик ABS |
| Колір | Матово-чорний |
|
Сумісність
Show all |
2019||Ford||Ranger, 2020||Ford||Ranger, 2021||Ford||Ranger, 2022||Ford||Ranger, 2023||Ford||Ranger
|
