0 грн.
| Примітка | No drilling required |
| Тип | Кошик |
| Бренд | Go Rhino |
| Серія | SR40 |
| Довжина | 48" |
| Ширина | 40" |
| Примітка | L: 48in W: 40in H: 6in |
| Примітка | Light ready |
| Висота коробки | 7.6 in |
| Ширина коробки | 41.8 in |
| Довжина коробки | 51.2 in |
| Вага | 33.95 lbs |
| Колір | Black |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність | ALL |
