0 грн.
Цей комплект підвіски розроблений для збільшення дорожнього просвіту та підвищення надійності на бездоріжжі, зберігаючи комфорт на дорозі та коректну роботу системи електронної стабілізації.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Комплект не підходить для моделей із заводськими електронно керованими амортизаторами. Не сумісний із моделями TRD Pro. Не працює з системою стабілізації KDSS. Лише для моделей 2015 року з болтами супортів M12-1.25; перевірте сумісність за VIN.
| Примітка | Will not fit TRD Pro models |
| Примітка | 2015 models w/ M12-1.25 caliper bolts only. Have dealer check VIN to verify |
| Примітка | Does not work with KDSS sway bar system |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Kit does not fit models with factory electronic controlled shocks |
| Вага | 360 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2010||Toyota||4Runner, 2011||Toyota||4Runner, 2012||Toyota||4Runner, 2013||Toyota||4Runner, 2014||Toyota||4Runner, 2015||Toyota||4Runner
|
