Ліфт-система, спроєктована для збереження штатної геометрії рульового керування та комфорту ходу, водночас дозволяє встановлювати збільшені шини й колеса. Подовжені поворотні кулаки з ковкого чавуну та посилені поперечні балки забезпечують кращий кліренс і захист для бездоріжжя.
Штатні нижні важелі підвіски переносяться за допомогою високодугих сталевих поперечних балок з інтегрованим захистом диференціала для додаткового захисту. Штатний передній стабілізатор зберігається, застосовуються кронштейни опускання стабілізатора для збереження керованості. Базова система використовує посилені проставки амортизаторів, що дозволяють залишити штатні койловери без розбирання для плавності ходу, близької до штатної, а задній підйом досягається за допомогою блоку 3" і комплекту стрем’янок.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Штатні колеса та шини використовувати не можна. Сумісно лише з Double Cab і CrewMax з двигуном 5.7 л та автоматичною трансмісією. Не допускає використання 17-дюймових коліс. Несумісно з моделями TRD PRO.
| Трансмісія | Автомат |
| Примітка | Double Cab & CrewMax 5.7L w/ Auto Trans only |
| Примітка | Will not work on TRD PRO models |
| Примітка | Will not allow use of 17" wheels |
| Підмодель | 5.7L V8 Gas |
| Висота підйому, дюйм | 6" |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | Can not use OEM wheel and tire |
| Вага | 289 lbs |
| Довжина коробки | 45 in |
| Ширина коробки | 16 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2016||Toyota||Tundra, 2017||Toyota||Tundra, 2018||Toyota||Tundra, 2019||Toyota||Tundra, 2020||Toyota||Tundra, 2021||Toyota||Tundra
|
