Розроблений для дизельних версій 4WD Jeep Wrangler JL 2020–23 та Jeep Gladiator 2020–23, цей койловерний комплект замінює штатну схему з окремою пружиною й амортизатором, забезпечуючи краще демпфування на бездоріжжі та відмінну плавність ходу на шосе.
У комплекті використано койловер Dirt Logic 2.5 з нержавіючої сталі, налаштований спеціально під застосування на Jeep, при цьому зберігається штатна чаша пружини для простого болт-он монтажу. До набору входять посилені кронштейни моста, що забезпечують зазор під широкі диски та шини, а виносний резервуар із цільного алюмінію допомагає зменшити перегрів і втрату ефективності амортизатора для стабільної роботи.
Доступний опційний комплект гідравлічних бамп-стопів Dirt Logic 2.25 для підвищеного демпфування стискання під час екстремального бездоріжжя.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: лише для 4-дверних моделей. Не підходить для 4XE, Rubicon 392 або Mojave.
| Примітка | Does not fit 4XE, Rubicon 392 or Mojave models |
| Кількість | Пара |
| Серія | Dirt Logic 2.5 |
| Сторона встановлення | Перед |
| Висота підйому, дюйм | 3" |
| Підмодель | 4 Door |
| Тип приводу | 4WD |
| Бренд | Fabtech |
| Примітка | 4-door models only |
| Вага | 119 lbs |
| Довжина коробки | 35 in |
| Ширина коробки | 15 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Сумісність
Show all |
2020||Jeep||Wrangler JL, 2020||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Gladiator JT, 2021||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Wrangler JL, 2022||Jeep||Gladiator JT, 2023||Jeep||Wrangler JL, 2023||Jeep||Gladiator JT
|
| Тип регуліровки | Нерегульований |
